By nam się nie nudziło w niebie

W dniu 28 września 2014 r. w słoneczne niedzielne popołudnie odbyła się Parafiada na boisku LKS „Sokół” w Słotwinie.

Integracja parafii, działających wspólnot i zaproszenie innych do udziału w czynnym życiu naszej wspólnoty - to cel Parafiady, a także:
Jak pisał w jednym ze swoich wierszy Ks. Jan Twardowski, trzeba się na ziemi nauczyć tańczyć i śpiewać, by „nam się nie nudziło w niebie”. Zmartwychwstania trzeba się uczyć! A uczymy się go zarówno przez pracę jak i przez odpoczynek. Poświęcając czas na rozmowę z najbliższymi, na czytanie książek i na refleksję nad sensem świata.

Był to więc czas wspólnego śpiewu, zabawy, konkursów, spotkania w gronie rodziny, przyjaciół i wspólnoty parafialnej, nie zabrakło dobrego ciasta, pieczenia kiełbasy i ogniska.

Parafiada to wspólnota wspólnot stanowiąca część Wspólnoty Kościoła Powszechnego.

Podziękowania dla: Pana Wójta Gminy Lipowa, Przewodniczącego Rady Gminy Lipowa, Pani Sołtys, Akcji Katolickiej, LKS „Sokół”, Kołu Gospodyń Wiejskich, Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży, Ochotniczej Straży Pożarnej, Radzie parafialnej, Różom Różańcowym, Ministrantom, Scholii liturgicznej, prowadzącym blog „Lipowa i okolice”, wszystkim za obecność i wsparcie.

FOTORELACJA:

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Zobacz relację na: http://lipowaiokolice.blogspot.com/2014/10/jesienna-parafiada-za-nami.html

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia By nam się nie nudziło w niebie