Plenerowa Droga Krzyżowa

W piątek 7 kwietnia 2017 roku odbyła się plenerowa Droga Krzyżowa. Rozpoczęła się od Krzyża misyjnego i doprowadziła nas do Krzyża poświęconego Janowi Pawłowi II na „Gorylce”. Odbyła się w I piątek miesiąca, gdzie w naszym kościele w sposób szczególny wpatrujemy się w przebite Serce Jezusa, odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i wynagradzamy za nasze grzechy.

„Poprzez Serce Jezusa ukrzyżowanego i zmartwychwstałego odczytujemy cały odwieczny Boży plan zbawienia świata” - Jan Paweł II - Zakopane 1997 roku.

Podziękowanie dla Rodziny Pawlus za to wyjątkowe miejsce w naszej Parafii, dla Państwa A.J. Balcarek prowadzący blog „Lipowa i okolice” za promowanie dobra i piękna w naszej parafii, Strażakom za zapewnienie bezpieczeństwa, niosącym krzyż, prowadzącym rozważania i wszystkim za liczny udział.

FOTORELACJA:

DSC8305  DSC8315  DSC8328  DSC8339  DSC8368

DSC8393  DSC8406  DSC8413  DSC8426  DSC8436

Więcej na: https://lipowaiokolice.blogspot.com/2017/04/plenerowa-droga-krzyzowa-na-gorylke.html

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Plenerowa Droga Krzyżowa