Ogłoszenia - 14.05.2017

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA - A

Pan Jezus daje nam się poznać w swoim słowie i w znaku łamania chleba.

OGŁOSZENIA:

Przeżywamy w naszej Parafii uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej po raz pierwszy w pełni uczestniczą we Mszy św. i przystąpią do Komunii św. Życzę Im wiele radości ze spotkania z Chrystusem Eucharystycznym, trwania przy Nim przez całe życie i włącznie się w nakaz misyjny Jezusa „Idźcie i głoście”.
Dziękuję rodzicom, nauczycielom w sposób szczególny wychowawczyni Pani mgr Marii Wandzel za wielkie zaangażowanie i wielką troskę o właściwe wychowanie młodego pokolenia, Panu Kościelnemu, Panu Organiście i całej Służbie Liturgicznej, Prezes KSM Sylwii i Pani Ani. Dziękuje rodzicom za dekorację, pomoc w sprzątaniu kościoła i otoczenia.
Msza Święta dziś jeszcze o godz. 15.00, natomiast  nabożeństwo majowe dla wszystkich o godz. 16.00.
„Biały Tydzień” jest czasem wdzięczności Bogu i ludziom. W trakcie niego, dzieci przez cały tydzień będą uczestniczyć w nabożeństwie majowym o godz. 17.30 a przede wszystkim we Mszy św. o godz. 18.00.Pielgrzymka dzieci komunijnych i rodziców do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem 16 maja (wtorek) 2017r. Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu przy szkole.

1. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30

2. We wtorek, 16 maja, święto Św. Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski

4. W piątek, 19 maja, modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.

5. W sobotę pielgrzymka na nocne czuwanie do Częstochowy. Gromadzimy się w kościele o godz. 13.30. Wyjazd godz. 14.00. Zanim udamy się na Jasną Górę w Częstochowie zatrzymamy się w sanktuarium św. Ojca Pio. Powrót ok. 6 rano w niedzielę.

6. W sobotę 20 maja przez naszą parafię Dolna Słotwina ok. 15.00 przechodzić będzie IX Piesza Pielgrzymka „Ogień Lolek”. Wzorem lat ubiegłych wesprzyjmy obecnością, modlitwą i poczęstunkiem.

7. Za złożoną dzisiaj ofiarę na kościół składam serdeczne Bóg zapłać.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 14.05.2017