Ogłoszenia - 19.11.2017

Dziś 33 niedziela zwykła. Każdy człowiek posiada dary i zdolności, które winien wykorzystywać i za które jest odpowiedzialny. Zostały nam one powierzone przez Stwórcę, abyśmy posługiwali się nimi dla dobra własnego oraz innych. Z tego tytułu nikt nie może czuć się niepotrzebnym, a w perspektywie królestwa Bożego, każdy człowiek jest ważny i ceniony.

OGŁOSZENIA:

1. Liturgiczne obchody tygodnia
a) w poniedziałek, 20 listopada – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera. Po Mszy św. spotkanie z Akcją Katolicką
b) we wtorek, 21 listopada – wspomnienie Ofiarowania NMP. Jest to dzień imienin Księdza Biskupa Janusza Zimniaka. Pamiętamy w modlitwie w intencji Biskupa Seniora.                                           
c) w środę, 22 listopada – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Modlimy się w intencji Pana Organisty i Scholii Liturgicznej. Na wieczornej Mszy św. uroczystość przyjęcia kandydatów do Służby Liturgicznej. Serdecznie zapraszam wiernych, a w sposób szczególny Ministrantów, Scholę  liturgiczną i ich Rodziców. Tradycyjnie  po Mszy św. spotkanie z Rodzicami i Ministrantami przy dobrym cieście i herbacie.
d) W piątek, 24 listopada - wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Dung–Lac, prezbitera i Towarzyszy

2. W przyszłą niedzielę, 26 listopada, obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto Patronalne Akcji Katolickiej i KSM. Członkom AK  KSM dziękuję za zaangażowanie w naszej Parafii, życzę błogosławieństwa Bożego, zapraszam nowych członków.

3. Za złożoną ofiarę na kościół składam serdeczne Bóg zapłać!

4. Zachęcam do czytania gazet religijnych.

5. Można nabyć świece Caritas, oraz kalendarze na 2018 r., ilustrowane zdjęciami z naszego kościoła.

6. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.parafiaslotwina.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 19.11.2017