Ogłoszenia - 08.07.2018

Dziś 14 niedziela zwykła. Pytanie o Jezusa należy do zawsze aktualnych. Odpowiedzi bywają różne, w zależności od sytuacji życia, okoliczności czy doświadczanych wydarzeń. Pomimo tej polaryzacji stanowisk, uczestnicząc w Eucharystii jesteśmy jedno z Tym, który chce być naszym Panem i Zbawicielem. Wyznając wiarę w Jezusa stajemy się uczestnikami Bożej miłości.

OGŁOSZENIA:

1. Liturgiczne obchody tygodnia:
a) w środę, 11 lipca – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. Na Mszy św. wieczornej modlić się będziemy w intencji Ojczyzny. Temat: „Polska woła o ludzi sumienia (Jan Paweł II). Patron: Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko.
b) w czwartek, 12 lipca – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
c) w piątek, 13 lipca – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. W naszej parafii odbędzie się kolejne nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie o godz. 17.30. Różaniec prowadzi i figurę niesie Róża św. Józefa

2. Zapraszam na Jubileusz 70-lecia istnienia Klubu LKS „Sokół”. Uroczysta Msza św. w sobotę o godz. 14.00.

3. W przyszłą niedzielę, 15 lipca, składka przeznaczona jest na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie. Ofiara do puszek na odbudowę plebani w Juszczynie zniszczonej na wskutek pożaru.

4. Pielgrzymka na nocne czuwanie do Częstochowy odbędzie się 21/22 października 2018 r. (z niedzieli na poniedziałek).

5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej oraz do odwiedzenia internetowej strony parafialnej.

6. Dzisiaj Panowie z Parafialnej Rady Duszpasterskiej zbierają ofiary na kościół wpisując do księgi Ofiarodawców. Za złożoną ofiarę na potrzeby kościoła składam serdeczne Bóg zapłać!.Trwają prace malowania podbitki drewnianej na kościele i elewacji zewnętrznej naszej świątyni.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 08.07.2018