Ogłoszenia - 02.09.2018

Dziś 22 niedziela zwykła.
Człowiek ma swoje autorytety, szuka mądrych i odpowiedzialnych wzorów. Jezus Chrystus pokazał, jak można mądrze żyć, przestrzegając Bożych przykazań. Bóg jako Stwórca ma prawo i jest najbardziej kompetentny, aby wypowiadać się na temat życia. Ciągle daje dowody swojej troski, by każde życie mogło się rozwijać ku radości i pomyślności człowieka. Uczestnicząc w liturgii, zaufajmy Bogu.

OGŁOSZENIA:

1. Po Mszy świętej o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych i katecheza dla dorosłych.

2. W poniedziałek, 3 września - wspomnienie św. Grzegorza W tym dniu   rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla Przedszkola, Szkoły Podstawowej, Gimnazjum  o godz. 8.00. Dla młodzieży o godz. 18.00. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji i obsługi i wszystkich parafian.

3. W najbliższą sobotę 8.09.2015 - 60-lecie Koło Gospodyń Wiejskich oraz  Dożynki Wiejskie. Zapraszam na uroczystą Mszę św. o godz. 14.00.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy: czwartek, piątek i sobota.
- pierwszy czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 20.30. Msza św. o godz. 20.30 zakończona Apelem Jasnogórskim. W czasie adoracji możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.
O godz. 19.30 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież uczestniczy w adoracji i Mszy św. I czwartek  oraz w I piątek miesiąca.
- pierwszy piątek – od godz. 14.00 odwiedziny chorych z posługą duszpasterską Chorych proszę zgłosić wcześniej w zakrystii. Spowiedź dla wszystkich od godz. 16.30. Dla dzieci Sz.P. spowiedź zawsze w środę od godz. 17.15. przed I piątkiem miesiąca.

4. Inauguracja nowego roku formacyjnego wspólnot dziecięcych i młodzieżowych, odbędzie się w sobotę, 8 września br. w żywieckim amfiteatrze. Początek o godz. 9.30. 10.30 Msza św.  Zapisy  na wyjazd  dzieci i młodzieży w zakrystii.

5. Tegoroczna Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w sobotę, 22 września.

6. Formacja w naszej Parafii:
Zaangażuj się w życie parafii! Do wyboru jest wiele możliwości. Wszystkie grupy ożywiają, ubogacają Kościół i Parafię i służą mu. Wszystkie służą rozwojowi i pogłębienia życia duchowego człowieka.
- Katecheza dla dorosłych – I niedziela po Mszy św. o godz. 8.30
- Msza św. z udziałem  dzieci naszej  Parafii w każdy piątek miesiąca
- Schola liturgiczna w piątek godz. 17.00.
- Młodzież I czwartek miesiąca godz. 20.00
- Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w środę po Mszy św. wieczornej
- Zbiórka dla ministrantów w sobotę po Mszy św.
- Akcja Katolicka w trzeci poniedziałek miesiąca po Mszy św.
- Koła Różańcowe I niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 8.30

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 02.09.2018