Ogłoszenia - 03.02.2019

Celebrując wspólnie Najświętszą Ofiarę, naszymi modlitwami bierzemy udział w służbie Bożej. Jednak jest to również służba względem drugiego człowieka. Bóg podczas tej świętej celebracji służy. Jego umiłowany Syn Jezus Chrystus jest pośród nas i pragnie nas ubogacić.

OGŁOSZENIA:

1. Dziś udzielę błogosławieństwa ku czci św. Błażeja. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Katecheza dla dorosłych „Sześć prawd wiary” -Ks. prof. Edward Staniek.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
a) w poniedziałek Msza św. o godz.18.00 i po niej spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.
b) we wtorek, 5 lutego – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
c) w środę, 6 lutego - wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie z Rodzicami młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek. Modlimy się w intencji nowych powołań do służby w kościele. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, godz. 20.30 Msza święta zakończona Apelem Jasnogórskim. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania gromadzi się o godz. 19.00 - spotkanie w kościele, uczestniczy w adoracji i Mszy św.

4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej oraz do odwiedzenia naszej internetowej strony parafialnej.

5. Podziękowanie za pomoc w rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej.

6. Abyśmy mogli zaplanować sobie czas i jak najliczniej uczestniczyć w nabożeństwach, to pragnę już dziś poinformować, że:
- nabożeństwo 40-godzinne rozpoczynamy 17 lutego, będzie trwało prze trzy niedziele.
- od Środy Popielcowej tj. 6 marca do 9 marca 2019 r. rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, przygotowujące nas do Wizytacji Kanonicznej w naszej Parafii 7 i 10 marca i Sakramentu Bierzmowania. Spowiedź wielkopostna będzie 8 marca od godz. 14.00-17.30. Nie będzie już rekolekcji w Wielkim Tygodniu.                        

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 03.02.2019