Ogłoszenia - 10.02.2019

Często zadajemy sobie pytanie dotyczące naszego życia i sensu życiowego powołania. Odkrywamy, że nasze pojmowanie samych siebie, nasz los w istocie zależy od ludzi, z którymi przebywamy: w rodzinie, w pracy czy w innych obszarach życiowej aktywności. Natomiast jako chrześcijanie zastanawiamy się nad znaczeniem obecności Boga pośród nas. W Jezusie Chrystusie Bóg bezpośrednio zwraca się do ludzi i zbawczo ingeruje w naszą egzystencję. Pozwólmy, by Pan Bóg obecny między nami mógł kierować naszą codziennością, prowadził nas po swoich ścieżkach.

OGŁOSZENIA:

1. W poniedziałek, 11 lutego, przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Ojciec Święty Jan Paweł II ogłosił to liturgiczne wspomnienie jako Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem. Polecamy Panu Bogu wszystkich pracowników służby zdrowia. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania Msza św. o godz.18.00, spotkanie.

2. W czwartek, 14 lutego, przypada święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

3. W piątek. 15 lutego, modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca.

4. W przyszłą niedzielę, 17 lutego, rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo poprzedzające Wielki Post. Plan Adoracji wywieszony jest w gablotce. Składka przeznaczona jest na cele duszpasterstwa. Spotkanie z  Parafialną Radą Duszpasterską i ds. Ekonomicznych godz. 14.00.

5. Dziś Panowie z Parafialnej Rady Duszpasterskiej zbierają ofiary na nasz kościół wpisując do Księgi Ofiarodawców. Bóg zapłać!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 10.02.2019