Ogłoszenia - 31.03.2019

Raduj się, Jerozolimo – głosi antyfona na wejście liturgii 4 niedzieli wielkiego postu. Kieruje naszą myśl ku niebieskiemu Jeruzalem, w którym kiedyś wszyscy ludzie dobrej woli zamieszkają razem na zawsze. Jeruzalem to również ci, którzy są gotowi słuchać Pana Zastępów, ponieważ Jego słowo uznają za miarę swojego życia: ludzie gotowi do nawrócenia i postępowania zgodnie z wolą Boga, kierujący się miłością bliźniego. Do tego miasta jesteśmy zaproszeni przez Króla niebios. Jak ojciec z miłosierną miłością przyjmuje syna marnotrawnego i przebacza mu, tak samo nasz Ojciec w niebie przyjmuje nas i przebacza, abyśmy z żywą wiarą i szczerym sercem, spieszyli ku nadchodzącym Świętom Wielkanocnym.

OGŁOSZENIA:

1. Trwają nabożeństwa wielkopostne. Wyjątkowo Msza św. w piątek o godz.16.30 i zaraz Droga Krzyżowa, ze względu na Sakrament Bierzmowania w parafii Cisiec. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00 - po nabożeństwie Msza św.

2. We wtorek, 2 kwietnia, przypada 14. rocznica śmierci św. Jana Pawła II, papieża.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
- w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, a o godz. 20.30- Msza św. zakończona Apelem Jasnogórskim.
- w piątek od godz. 14.00 odwiedziny chorych, spowiedź od godz. 16.00.
- w sobotę o godz. 6.30 godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP oraz dziesiątka różańca o trzeźwość w naszych rodzinach.

4. W przyszłą niedzielę, 7 kwietnia, składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

5. Pielgrzymka na nocne czuwanie do Częstochowy z 16/17 czerwca 2019 r. (z niedzieli na poniedziałek). Zapisy w zakrystii.

6. Zachęcam do zakupu prasy katolickiej oraz do odwiedzenia naszej internetowej strony parafialnej. U ministrantów są także do nabycia bezpłatne czasopisma.

7. Caritas rozprowadza „Baranka Wielkanocnego”, do nabycia w zakrystii.

8. Zdjęcia z wizytacji do nabycia w zakrystii.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 31.03.2019