Wizyta Św. Mikołaja - 2019

6 grudnia, jak wszyscy wiemy, swoje imieniny obchodzi Święty Mikołaj. To Święty, który był biskupem Miry. Jest patronem żeglarzy, piekarzy, kupców, a przede wszystkim dzieci. Jak co roku zawitał on do naszej Parafii. Po wieczornej mszy roratniej Święty Mikołaj Biskup spotkał się z naszymi najmłodszymi parafianami. Odbyło się przedstawienie przygotowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz scholę liturgiczną. Dzieci, które przybyły na spotkanie z Mikołajem miały okazję zapoznania się z życiorysem tego Świętego. Odpowiadały także na pytania dotyczące jego życia oraz ubioru, a później razem z młodzieżą tańczyły i śpiewały do piosenki Arki Noego „Święty uśmiechnięty”. Święty Mikołaj obdarował dzieci upominkami oraz słodyczami i obiecał, że w przyszłym roku również do nas zawita.

FOTORELACJA:

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Wizyta Św. Mikołaja - 2019