„Lipowianie”

W Święto Świętej Rodziny 29 grudnia 2019 roku kolędował w naszym kościele Zespół Regionalny „Lipowianie”. Jest zespołem reprezentacyjnym Gminy Lipowa. Tworzy go grupa ludzi rozmiłowanych w tańcu, śpiewie, muzyce i tradycjach Żywiecczyzny. W swojej karierze artystycznej zespół zaprezentował się na wielu koncertach i konkursach tanecznych na terenie polski oraz poza jej granicami. Ma na swoim koncie liczne nagrody zdobyte zarówno w festiwalach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Zespół zachęca aby dołączyły do grona „Lipowian” dzieci, młodzież oraz dorośli.

Dziękujemy za ubogacenie Liturgii Mszy świętej swoim śpiewem i muzyką oraz za koncert i wykonanie oryginalnych, regionalnych pastorałek Żywiecczyzny. Ks. Proboszcz.

FOTORELACJA:

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia „Lipowianie”