Drodzy uczniowie i rodzice!

„Czas epidemii, jak każdy czas napięcia, kryzysu czy sytuacji granicznej, może być przez nas twórczo wykorzystany. Nie ulegajmy przygnębieniu, nie potęgujmy paniki. Korzystajmy tylko z wiarygodnych źródeł wiedzy, nie powielajmy fałszywych informacji. Wspierajmy się wzajemnie dobrym słowem i modlitwą. Uświadamiajmy innych i cierpliwie wyjaśniajmy osobom starszym zaistniałą sytuację. Telefonujmy do osób samotnych. Zadbajmy o to, by niczego im nie zabrakło. Zorganizujmy w domach czas dla dzieci i młodzieży. To dobra okazja, by sięgnąć po wartościową literaturę, film czy też pogłębić relację z domownikami poprzez głębsze rozmowy dotyczące spraw najważniejszych”. (Komunikat Biskupa Bielsko-Żywieckiego)

Każdy uczeń Szkoły Podstawowej ma ćwiczenia (kl.1-6) i katechizm (kl.3-8). W tej trudnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego proszę o zrobienie kolejnych tematów ćwiczeń i przeczytanie kolejnej katechezy tak jak mamy lekcje religii - dwie godziny tygodniowo. Zwracam się z prośbą aby rodzice pomogli. Czytajmy Pismo Święte, a przede wszystkim Ewangelię św. Łukasza. Wysłuchajmy Mszy Świętej w telewizji, zachęcam do odmawiania modlitwy różańcowej, Koronki do Miłosierdzia Bożego.

Ks. Mieczysław

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Drodzy uczniowie i rodzice!