Kolędowali w Słotwinie

koncert zespolu ucha 2014 01„Gościmy w naszej Parafii Zespół „UCHA” ze Straconki dzielnicy Bielsko-Biała. W dolinie rzeki Straconki, u podnóża Beskidu Małego 1994 roku założony została zespół „UCHA” przez rodzinę Dobijów. Od początku przyświecała im myśl podtrzymywania tradycji beskidzkiego kolędowania. Wszystkie stroje i rekwizyty kolędnicze projektowane i wykonane są przez członków zespołu własnoręcznie. Stanowią one niezwykle barwne i niepowtarzalne uzupełnienie muzycznej strony kolędy. Dziękujemy za ubogacenie Liturgii Eucharystycznej swoim śpiewem i grą, za modlitwę i piękne świadectwo wiary. Życzymy Bożego błogosławieństwa i sukcesów.

Od 11 lat gościliśmy zawsze chór „Ave Maryja” z Bestwiny w tym roku z powodu choroby dyrygenta nie zaszczycą nas swoją obecnością, ale proszą nas o modlitwę”.

OGŁOSZENIA - 26.01.2014

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Kolędowali w Słotwinie