Ogłoszenia - 05.07.2020

W pierwszy dzień tygodnia (dziś 14 niedziela zwykła) mamy okazję do odpoczynku od codziennych zajęć. Uczestnicząc w Eucharystii doświadczamy wyciszenia, uspokojenia, aby uważnie wsłuchiwać się w słowo Boże i owocnie sprawować liturgię. W ten sposób czerpiemy duchową energię na cały nowy tydzień pracy czy wakacyjnego wypoczynku. Chrystus, który gromadzi we wspólnocie modlitwy zaprasza każdego: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mt 11,28).

OGŁOSZENIA:

1. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Katecheza dla dorosłych.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
a) w poniedziałek, 6 lipca – wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
b) w środę, 8 lipca – wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera   
c) w sobotę, 11 lipca – święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy

3. W przyszłą niedziele, 12 lipca, na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I Komunii Świętej, z zachowaniem wszystkich norm sanitarnych. Będzie dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00.

4. W tym tygodniu jeszcze będzie katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i rodziców: poniedziałek, środa godz.17.00. W piątek spowiedź dla dzieci, rodziców, chrzestnych, rodzin od godz. 17.00.

5. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby diecezji i sądu biskupiego.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 05.07.2020