Ogłoszenia - 19.07.2020

Dziś 16 niedziela zwykła. Jezus Chrystus ukazał jak dalece Bóg staje się przyjacielem człowieka. Jeśli chcemy Go naśladować, musimy odznaczać się wielką otwartością także w relacji do tych osób, które naszym zdaniem podążają złą drogą. Bóg bowiem budzi w nas nadzieję, że udziela grzesznikom łaski nawrócenia, przebaczenia i pojednania. To nie my, ale On będzie sądził – z mocą i cierpliwością, wyrozumiałością, łagodnością, mądrością i miłosierdziem. 

OGŁOSZENIA:

1. Liturgiczne obchody tygodnia:
a) w środę, 22 lipca – święto Św. Marii Magdaleny
b) w czwartek, 23 lipca – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy   
c) w piątek, 24 lipca – wspomnienie Św. Kingi, dziewicy
d) w sobotę, 25 lipca – święto się Jakuba, apostoła. W tym dniu obchodzimy także wspomnienie św. Krzysztofa dlatego w najbliższą niedzielę po Mszach świętych dokonam obrzędu pobłogosławienia samochodów i innych pojazdów mechanicznych oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

4. Dziękuje za modlitwy i ofiary pieniężna na kościół. Bóg zapłać!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 19.07.2020