Ogłoszenia - 30.08.2020

Dziś 22 niedziela zwykła. Zgromadzeni na sprawowaniu Eucharystii, pragniemy Boga uwielbiać za wszystkie dobrodziejstwa, którymi nas nieustannie obdarza. Jako Jego uczniowie jesteśmy wezwani, aby głosić Jego naukę i być czytelnym obrazem Boga w świecie.

OGŁOSZENIA:

1. Dzisiaj w naszej parafii Dożynki. Uroczysta  Msza Święta  o godz. 10.30.  Drogie Panie Gospodynie!
Na ręce Prezes KGW Pani Zofii Semik dziękuję za wielkie zaangażowanie, za uczestnictwo we wszystkich uroczystościach kościelnych, za promowanie dobra i piękna. Wasza działalność daje świadectwo kultywowania tradycji i zwyczajów polskiej wsi. Życzę Wam wiele pomysłów, inicjatyw oraz rosnącego grona członkiń   i sympatyków Koła, zdrowia i pomyślności.

2. We wtorek, 1 września, rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam dzieci, rodziców, nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji i obsługi. Wcześniej okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty. W kościele zasłaniamy nos i usta, zachowujemy przepisy sanitarne.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:
a) 3 września - czwartek– wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, prezbitera i dK. W tym dniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, zaś po adoracji Msza św. Modlimy się za pracujących na niwie Pańskiej i prosimy o dar nowych powołań do służby.
b) 4 września – I piątek miesiąca. Od 14.00 odwiedziny chorych, 16.30 spowiedź św.,17.30 nabożeństwo i Msza Św. o godz.18.00.
c) Pierwsza  sobota miesiąca, Godzinki o Niepokalanym Sercu NMP, dziesiątka różańca o trzeźwość w naszych rodzinach godz. 6.30.
d) W najbliższą niedzielę o godz. 8.30 Msza  Święta w  intencji Wiesławy Piela dziękczynna za posługę troski o czystość naszego kościoła, kaplicy i otoczenia.

4. Ogłoszenie szkolne.
Zebranie rodziców dzieci przedszkolnych odbędzie się w poniedziałek w Szkole o godz. 16.30. Prosimy rodziców o przyjście w maseczkach i rękawiczkach.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 30.08.2020