Ogłoszenia - 06.09.2020

23 Niedziela zwykła

Gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w imię moje, tam  jestem pośród nich. Pan jest pośród nas, a Jego Duch budzi we wszystkich entuzjazm wiary i zapala ogień miłości.

OGŁOSZENIA:

1.Po Mszy świętej o godz.8.30 katecheza dla dorosłych i zmiana tajemnic różańcowych.

2.Liturgiczne obchody tygodnia:
a) w poniedziałek - 7 września - wspomnienie Św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika
b) w środę, 8 września - święto Narodzenia NMP, MB Siewnej

3. W niedzielę  nabożeństwo Fatimskie rozpoczniemy przy figurze o godz. 15.00, różaniec, Msza święta godz.15.30. Różaniec prowadzi i figurę niesie Róża św. Urszuli Ledóchowskiej

4.Zachęcam do czytania prasy katolickiej oraz na naszą stronę internetową – www.parafiaslotwina.pl

5.Podzięk Kołu Gospodyń Wiejskich za złożoną ofiarę na kościół 200 zł. Bóg zapłać!

6. Dziękujemy Pani Wiesławie Piela za prawie 10-letnią posługę dbania o czystość naszego kościoła, kaplicy i otoczenia. Dziękujemy jak potrafimy najlepiej Mszą świętą dziękczynną w Jej intencji. Posługa Pani Wiesławy w naszym kościele to wzór ofiarnej pracy, sumienności, dokładności, uczciwości. Siłę czerpała z Eucharystii, uczestnicząc nie tylko w niedzielę ale także w tygodniu we Mszy świętej. Wielką radość sprawiały Pani Wiesławie praca na zewnątrz świątyni. O cokolwiek poprosiłem, zawsze chętna do pomocy jak i najbliższa Rodzina. Pomimo posługi w kościele zawsze wspierała jeszcze ofiarą pieniężną nasz kościół.Pani Wiesławo nie rozstajemy się potrzebujemy, potrzebuję dalszej pomocy przy trosce o kwiaty, krzewy, skalniaki wokół kościoła. Trud i poświęcenie na rzecz naszego kościoła nie da się wynagrodzić, niech Bóg wynagradza i błogosławi.
Zdrowie zaczęło niedomagać, dlatego życzymy dużo zdrowia, radości i długich lat życia. Bóg zapłać!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 06.09.2020