Nabożeństwo Fatimskie - 13.09.2020

"Jeśli Kościół przyjął orędzie z Fatimy, to przede wszystkim dlatego, że zawiera ono prawdę i wezwanie, które są w swej zasadniczej treści prawdą i wezwaniem samej Ewangelii...” (...) Treść wyzwania Pani z Fatimy jest tak głęboko zakorzeniona w Ewangelii i całej Tradycji, że Kościół czuje się tym orędziem wezwany”. (...) To ewangeliczne wezwanie do pokuty i nawrócenia jest nadal aktualne. Jeszcze bardziej aktualne i naglące niż 1917r.” {Fatima 13 V 1982r.) Ojciec Św. Jan Paweł II

MODLITWA, KTÓRĄ DZIECI NAUCZYŁA MATKA BOŻA FATIMSKA
Modlitwa po dziesiątce różańca świętego
„O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba, a szczególnie te, które najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia”.
Różaniec prowadziła i figurę niosła Róża św. Urszuli Ledóchowskiej.     

   

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Nabożeństwo Fatimskie - 13.09.2020