Zmarł Proboszcz naszej parafii

Jako świecki administrator strony parafialnej dowiedziałem się o śmierci ks. Proboszcza od ks. Marcina Suchanka. Szok straszny. Szok głównie dlatego, że ks. Mieczysław niecałe 3 godziny przed śmiercią wysłał do mnie maila z ogłoszeniami parafialnymi oraz intencjami. Co kilka dni takie maile wysyłał. Cieszył się wszystkim co się działo w Parafii i chciał się tym dzielić na stronie parafialnej.

Nie jestem mieszkańcem Słotwiny. Jednak wiele razy bywałem u ks. Mieczysława na kawie i szanowałem go za to jak mu zależało. Na Parafii, na uczniach w szkole, na świątyni. Wiele wspólnych godzin przegadanych. O tym co zrobił i o tym co planuje jeszcze zrobić.

Bardzo mi przykro. Trudno coś więcej teraz napisać. Odszedł od nas bardzo dobry człowiek.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.

ks mr suchanek

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Zmarł Proboszcz naszej parafii