Kondolencje siostry Ancilli Maria

Jestem głęboko poruszona wiadomością o śmierci Ks. Mieczysława. To Kapłan według Serca Bożego, oddany parafii, swoim parafianom, jego śmierć podczas nabożeństwa jest tego potwierdzeniem.

Ilekroć przyjeżdżałam do parafii na krótki czas, zawsze przywitał mnie z głębokim szacunkiem, był człowiekiem otwartym i serdecznym co pozwalało mi nadal czuć się parafianką pomimo, że jestem we Francji.

Łączę się w bólu ze wszystkimi parafianami i dziękuję Bogu za życie Ks. Mieczysława Grabowskiego, wzorowego Kapłana, niech dusza jego znajdzie odpocznienie przy Sercu Jezusa.

Cała nasza wspólnota modli się gorąco za jego duszę jak Ks. Mieczysław modlił się zawsze za mnie, swoją parafiankę i za moje siostry, teraz my modlimy się za niego i całą parafię.

Siostra Ancilla

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Kondolencje siostry Ancilli Maria