Ogłoszenia - 25.10.2020

1. W sobotę /22.10.2020/ o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta za + Ks. Proboszcza Mieczysława Grabowskiego

2. Od 1.11.2020 będą odprawiane Msze Święte Gregoriańskie za + Ks. Proboszcza Mieczysława Grabowskiego. Dziękujemy Bogu za wszelkie dobro, które czynił + Ks. Proboszcz w Naszej Parafii i polecamy Go Bożemu Miłosierdziu.

3. Msze Święte Gregoriańskie za + Józefa Grabowskiego zostaną odprawione w listopadzie i grudniu zamówione przez Parafian ze Słotwiny w kaplicy klasztornej oo. Cystersów w Szczyrzycu Informacje zamieszczone są w gablocie przy Kościele.

4.W niedzielę 25.10.2020 nastąpi kanoniczne przekazanie Parafii przez ks. Dziekana Piotra Pokojnikowa administratorowi ks. Władysławowi Sporek.

5. Trwają nabożeństwa różańcowe w tygodniu o 17.30, a w niedzielę o godz. 15.00

6. Liturgiczne obchody Tygodnia:
środa – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
niedziela Uroczystość Wszystkich Świętych.

7. Przy wyjściu z kościoła są kartki na wypominki, można je zabrać i wpisać imiona zmarłych. Zmarłych w wypominkach jednorazowych wspominać będziemy w Dzień Zaduszny i w oktawie Wszystkich świętych na 15 minut przed Mszą św., a roczne w każdy czwarty piątek miesiąca będzie różaniec i Msza św. za nich. Zeszłoroczne świece Caritas, jeżeli pozostały w domach, zapalmy na grobach swoich bliskich zmarłych jako znak miłości i pamięci o nich.

8. Od 17 października 2020 roku do odwołania w naszym kościele może przebywać 40 osób a w kaplicy 3 osoby. Przebywać jednocześnie mogą 43 osoby.

9. Uroczystość Wszystkich Świętych.
W parafii Lipowa o godz. 14. 00 Nieszpory i o godz. 15.00 Msza Święta na cmentarzu bez gromadzenia się wiernych.
Będę modlił się za zmarłych Parafian i odprawię Msze Świętą za + Ks. Proboszcza Mieczysława.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 25.10.2020