Ogłoszenie Spółki Wodociągowej

W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, w związku z nadal panującą sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami służb sanitarnych zostają zawieszone do odwołania odczyty wodomierzy.

W związku z powyższym Zarząd Spółki Wodociągowej, zwraca się z prośbą do mieszkańców o przesyłanie stanu wodomierzy do 5-tego każdego miesiąca następującego po kwartale. Najbliższy odczyt wodomierzy należy najpóźniej podać do 5 stycznia 2021r. Po tym terminie odbiorcy, którzy nie podadzą odczytu w wskazanym terminie otrzymają faktury z odczytem prognozowanym.

Zarząd Spółki przypomina o możliwości podawania stanów liczników z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej (adres strony internetowej: www.swslotwina.com) oraz telefonicznie, a także z wykorzystaniem korespondencji tradycyjnej.

Zachęcamy do korzystania z elektronicznej możliwości dokonywania płatności za nasze usługi, za pośrednictwem bankowości elektronicznej, przelewów pocztowych lub innych komercyjnych punktów umożliwiających dokonanie płatności. Niezbęne informacje można znaleźć na stronie internetowej Spółki Wodociągowej.

Nie zamykamy się dla naszych Klientów, ale wprowadzamy pewne obostrzenia.

Zarząd Spółki Wodociągowej w Słotwinie

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenie Spółki Wodociągowej