Ogłoszenia - 13.12.2020

3 NIEDZIELI ADWENTU:

3 niedziela adwentu jest czasem adwentowej radości (Gaudete). Zbawiciel świata obdarza nas swoją bliskością: w adresowanym do nas słowie, we wspólnocie zgromadzonej w Jego imię, w momencie przyjęcia Komunii świętej.

poniedziałek - Wspomnienie Św. Jana od Krzyża
Roraty w poniedziałek, środa, piątek o godz. 18.00.
Wtorek, czwartek, sobota o godz. 7.00. Serdecznie zapraszam.
Spowiedź Św. w tygodniu codziennie pół godz. przed Mszą św. Korzystajmy ze Sakramentu Pokuty aby przygotować się na Święta Bożego Narodzenia. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią w niedzielę oraz w uroczystości jest dodatkowa Msza św. o godz. 15.00. Można też uczestniczyć w tygodniu.

2. W tym tygodniu (środa, piątek i sobota) przypadają Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

3. W piątek czcimy Miłosierdzie Boże z racji trzeciego piątku miesiąca. Nabożeństwo o godz. 17.30.

4. W Boże Narodzenie, Św. Szczepana, Nowy Rok, Trzech Króli będzie transmisja Mszy św. o godz. 10.30 z naszego Kościoła. Pamiętamy o Tych, którzy z powodu pandemii nie mogą uczestniczyć w Eucharystii.

5. Bóg zapłać za kupowanie Kalendarzy.
Można kupować zarówno w niedzielę jak i w tygodniu po Mszach św.
Zachęcam do kupowania kartek świątecznych, które rozprowadza młodzież KSM. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na Kościół na Wschodzie. Ofiara wyniosła 505 zł.
Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
Za każdy gest dobroci, za ofiarę składaną na tacę, do kopert i na konto składam serdeczne Bóg zapłać.
Bóg zapłać Pani Basi za wieniec adwentowy.

Życzę Wszystkim dobrego przeżycia okresu adwentu z Bożym błogosławieństwem.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 13.12.2020