Ogłoszenia - 20.12.2020

4 NIEDZIELI ADWENTU

4 niedziela adwentu przypomina, że Jezus jest Emmanuelem, czyli Bogiem z nami. Jego obecność z nami jest urzeczywistniana najpełniej w każdej Eucharystii.

czwartek – Wigilia
Rano o godz. 7.00 ostatnie Roraty, zapraszam.Wieczerza Wigilijna: wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu z Ewangelii o Narodzeniu Jezusa, łamanie się opłatkiem, składanie życzeń, wspólny śpiew kolęd. Tradycyjnie zachowujemy w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. O godz. 24.00 Msza św. zwana Pasterką. Serdecznie zapraszam. Będziemy modlić się w intencji Strażaków. Składka przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

piątek - Boże Narodzenie. Msze św. o godz. 8.30, 10.30 i 15.00. Nie ma postu od pokarmów mięsnych.

sobota – Uroczystość św. Szczepana. Msze św. o godz. 8.30, 10.30 i o 15.00. W tym dniu poświęcenie owsa.

W przyszłą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny.

2. W Boże Narodzenie, Św. Szczepana, Nowy Rok i Trzech Króli będzie transmisja Mszy św. o godz. 10.30 z naszego Kościoła na stronie internetowej parafii. Pamiętamy o Tych, którzy z powodu pandemii nie mogą uczestniczyć w Eucharystii.

3. Bóg zapłać za kupowanie Kalendarzy.
Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

4. Przygotowanie szopki, ubieranie choinek w środę po Mszy Św. wieczornej. Zapraszam dekoratorów i chętnych do pomocy.

5. Bóg zapłać za kupienie świec. Po przekazaniu kwoty na Caritas zostało nam 760 zł, które przekazaliśmy na obiady dla dzieci i dla potrzebujących.

Za każdy gest dobroci, za ofiarę składaną na tacę, do kopert i na konto składam serdeczne Bóg zapłać.
Życzę pięknego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 20.12.2020