Ogłoszenia - 07.03.2021

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Trwając w wielkopostnej postawie pokuty, warto postawić pytanie o naszą relację do świątyni, miejsca gdzie wielbi się Boga. Troska o świątynię jest wyrazem dbania o naszą wiarę.

Przeżywamy Rok św. Józefa. W miesiąc marcu w sposób szczególny polecamy się Jego opiece.

Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa piątek 17.15 i Gorzkie Żale niedziela godz. 15.00 (można uzyskać odpust zupełny).
Korzystajmy z Sakramentu Pokuty.
Zachęcam do nabycia baranków wielkanocnych – ofiary przeznaczone są na Caritas.
Zachęcam do czytania prasy katolickiej, aby pogłębiać swoją wiarę.
Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w ramach niedzieli Ad gentes dla misjonarzy. Niech miłosierny Bóg wynagrodzi każdy gest dobroci.
W wielkim poście jest wystawiona księga trzeźwości zachęcam do podjęcia abstynencji.
Składka z II niedzieli miesiąca przeznaczona jest na inwestycje związane z Kościołem.
Zostały zakończone prace związane z dociepleniem Kościoła.
Za wszystkie ofiary składam Bóg zapłać.
Błogosławionego Tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 07.03.2021