Triduum Paschalne oraz Niedziela Zmartwychwstania w naszej Parafii

Dla katolików Święte Triduum Paschalne to, wyczekiwany przez cały rok, czas zadumy i refleksji nad śmiercią i zmartwychwstaniem Chrystusa. Zawsze tłumnie spotykają się w kościołach, aby wraz ze swoją wspólnotą celebrować ten wyjątkowy czas. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa i obowiązujące ograniczenia sanitarne, nie mogliśmy tłumnie stawić się w świątyni. Jednak zorganizowane transmisje online z prowadzonych nabożeństw oraz wyznaczone godziny adoracji dla każdego z rejonów naszej parafii sprawiły, że każdy z nas znalazł swój czas i miejsce w przeżywaniu Triduum Paschalnego. W ten sposób mogliśmy się również przygotować do świętowania największego ze świąt – Zmartwychwstania Pana Jezusa.

WIELKI CZWARTEK:

 

WIELKI PIĄTEK:

 

WIELKA SOBOTA:

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA:

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Triduum Paschalne oraz Niedziela Zmartwychwstania w naszej Parafii