#ŚWIĘTY4EVER Dołącz do akcji!

swiety4ever

Zapraszamy do udziału w akcji #Święty4ever. Organizatorzy zachęcają do włączenia się w comiesięczne Modlitewne czuwanie ze św. Janem Pawłem II przed Najświętszym Sakramentem. Odbywa się ono od stycznia do maja br. 18 dnia miesiąca. Nabożeństwo to sprawuje się w kościele w obecności wiernych oraz jest transmitowane na żywo za pośrednictwem mediów społecznościowych – strona parafii na Facebooku, kanał parafii na YouTube – w opisie inicjatorzy akcji proszą o umieszczenie „#Święty4ever”

Dlatego w najbliższą niedzielę od godz. 21.00 transmisja na żywo z naszego kościoła modlitewnego czuwania z św. Janem Pawłem II. Zachęcamy do wystawienia w naszych oknach wizerunku św. Jana Pawła II i zapalenia świecy. W tym miesiącu będziemy modlić się o pokój na świecie. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia #ŚWIĘTY4EVER Dołącz do akcji!