Ogłoszenia - 30.05.2021

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
30.05.2021

Taka jest nasza wiara. Taka jest wiara Kościoła, której wyznawanie jest naszą chlubą w Jezusie Chrystusie. Panu naszym.

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Wtorek – wspomnienie Św. Justyna, męczennika. W Dniu Dziecka modlimy się w intencji wszystkich Dzieci. Rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ. Msza św. również o godz. 18.00 z nabożeństwem.
Spowiedź przed Bożym Ciałem od poniedziałku do środy od godz. 17.15
Próba sypania kwiatów dla dziewczynek i dzwonienia dzwoneczkami dla chłopców w poniedziałek i środę o godz. 17.00.
Próba dla dzieci kl. III we wtorek po Mszy św.
Czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 8.30 z Procesją do 4 Ołtarzy. Msza św. po zakończeniu Procesji i Msza św. o godz. 15.00
Trasa Procesji: I Ołtarz Kaplica - przygotowuje Słotwina Dół, II Ołtarz koło Szkoły - Poddzielec, III Ołtarz u Państwa Magiera-Bugaj, IV Ołtarz u Państwa Pawlus - Słotwina Góra. Udział w Procesji jest publicznym świadectwem wiary. Udekorujmy nasze domy. Zapraszam Strażaków, Koło Gospodyń, Panie niosące świece, Orkiestrę, Organizacje Społeczne ze swoimi pocztami sztandarowymi, Sportowców. Wszystkie Grupy działające w naszej Parafii, Lektorów i Ministrantów. Młodzież.
Oktawa Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 18.00. serdecznie zapraszam.
Pierwszy Piątek Miesiąca – spowiedź św. od godz.17.00
Odwiedziny chorych - proszę zgłosić w zakrystii.
W niedzielę o godz. 15.00 modlimy się z mieszkańcami Słotwiny o bł. Boże w urodzajach dla całej Parafii.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za ofiary (przesyłane również na konto Parafii) i za każdy gest dobroci.

Życzę pięknego i błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 30.05.2021