Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

3 czerwca 2021 roku obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa, potocznie zwaną Bożym Ciałem. Jest to jedyne święto w roku, kiedy nie my przychodzimy do Pana Jezusa do świątyni, ale to Chrystus przychodzi do nas, wychodzi na nasze ulice, mija nasze domy, spotyka się z nami w drodze.

Parafianie ze Słotwiny zadbali, aby godnie przywitać Największego z gości. Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie przyjmowały cudownie przystrojone domy i ulice, a przede wszystkim przejęci i zaangażowani wierni. Pamiętał o tym Ks. Proboszcz Władysław, dlatego podziękował wszystkim  parafianom za trud organizacji procesji.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa