Druga rocznica poświęcenia naszego kościoła

W drugi piątek po Bożym Ciele przypada w Kościele Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (w naszej parafii główne obchody odpustowe zostały przeniesione na niedzielę). W tym roku zbiegła się ona z 2 rocznicą konsekracji naszego kościoła. Ks. Proboszcz Władysław oraz ks. Rodak Krzysztof Wilk modlili się podczas Mszy świętej za wszystkich parafian oraz dobrodziejów naszej parafii. Nie zapomnieli oczywiście o zmarłym Proboszczu Mieczysławie, o ks. Janie Kryście oraz o wszystkich zmarłych, którzy mieli swój wkład w powstawanie i budowę kościoła w Słotwinie.  W ten wyjątkowy dzień zostały zapalone świece, tzw. „zacheuszki”, które przypominają nam wyjątkowym wydarzeniu poświęcenia naszego kościoła.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Druga rocznica poświęcenia naszego kościoła