Ogłoszenia - 10.10.2021

28 NIEDZIELA ZWYKŁA 10.10.2021

ŚWIĘTY JÓZEFIE, OPIEKUNIE KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO

Kalendarz liturgiczny:
Po raz 21 obchodzimy Dzień Papieski. Ofiara do puszek przeznaczona jest na fundusz stypendialny.
Środa – 17.30 Różaniec z Różą Św. Siostry Faustyny. Nabożeństwo Fatimskie, serdecznie zapraszam.
Piątek - wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktor Kościoła. Modlimy się do Bożego Miłosierdzia.  Po Mszy św. spotkanie z Akcją Katolicką
Sobota – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej
Niedziela – Rocznica śmierci ks. Proboszcza Mieczysława, na Mszy św. o godz. 10.30 odsłonięcie Tablicy Pamiątkowej. Serdecznie zapraszam.

Przy wyjściu z kościoła są kartki na wypominki, można je zabrać i wypisać imiona zmarłych, wypominki jednorazowe i roczne, prosząc aby cała Wspólnota Kościoła wraz z Kapłanem modliła się za nich. Zmarłych w wypominkach jednorazowych wspominać będziemy w Dzień Zaduszny i w Oktawie Wszystkich Świętych, 15 minut przed każdą Mszą Św. a roczne w każdy czwarty piątek miesiąca. W ich intencji będzie różaniec i Msza św.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto Parafii i za każdy gest dobroci.

Życzę pięknego błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 10.10.2021