I rocznica śmierci ks. Proboszcza Mieczysława

17 października minął rok, odkąd w tragicznych okolicznościach odszedł od nas nasz Proboszcz ks. Mieczysław Grabowski. Z tej okazji została odprawiona uroczysta Msza święta, której przewodniczył i kazanie wygłosił ks. dr Szymon Tracz. W Eucharystii brali również udział nasi rodacy: ks. Włodzimierz Caputa, ks. Krzysztof Wilk, ks. Sławomir Pietraszko oraz Dziekan naszego dekanatu ks. Piotr Pokojnikow.

Po zakończeniu Mszy św. została odsłonięta pamiątkowa tablica upamiętniająca drogiego nam zmarłego Proboszcza Mieczysława. W Eucharystii wzięli udział przedstawiciele władz oraz wszystkich grup społecznych (LKS Sokół, Koło Gospodyń Wiejskich, OSP Słotwina) oraz parafialnych. Nie zabrakło również rodziny Księdza Mieczysława na czele z Mamą zmarłego Proboszcza. Tłumnie zgromadzeni wierni modlili się o dar życia wiecznego dla Ks. Mieczysława oraz dziękowali za cały trud i wysiłek włożony w tworzenie parafii oraz rozbudowę i upiększenie naszego kościoła parafialnego.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia I rocznica śmierci ks. Proboszcza Mieczysława