Ogłoszenia - 24.10.2021

30 NIEDZIELA ZWYKŁA 24.10.2021

ŚWIĘTY JÓZEFIE, NAJCZYSTSZY

Kalendarz liturgiczny:
Niedziela – Światowy Dzień Misyjny. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
Czwartek - Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Modlitwą ogarniamy Biskupa Seniora Tadeusza Rakoczego.

W dniu św. Jana Pawła II powstała w naszej wspólnocie Róża św. Jana Pawła II. Serdeczne Bóg zapłać.

Przy wyjściu z kościoła są kartki na wypominki, można je zabrać i wypisać imiona zmarłych, wypominki jednorazowe i roczne, prosząc aby cała Wspólnota Kościoła wraz z Kapłanem modliła się za nich. Zmarłych w wypominkach jednorazowych wspominać będziemy w Dzień Zaduszny i w Oktawie Wszystkich Świętych, 15 minut przed każdą Mszą Św. a roczne w każdy czwarty piątek miesiąca. W ich intencji będzie różaniec i Msza św.

Spotkanie z młodzieżą do Bierzmowania 31.10. (w niedzielę) po Mszy św. o godz 10.30 - dziewczęta.

Młodzież rozprowadza kalendarze parafialne. Kalendarze również można zakupić w zakrystii. Za ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

W sobotę zapraszam (jak nie będzie deszczu) na boisko o godz. 14.00 wszystkie grupy działające w Parafii i chętnych. Odmówimy modlitwę różańcową.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto Parafii i za każdy gest dobroci.

Życzę pięknego błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 24.10.2021