Ogłoszenia - 05.12.2021

II NIEDZIELA ADWENTU 5.12.2021

Przygotować drogę dla Pana i prostować ścieżki swojego życia to w praktyce oznacza , że mamy pozwolić przyjść do nas Temu, który pragnie być blisko człowieka, aby nas prowadzić.

Kalendarz liturgiczny:
Roraty w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00, wtorek, czwartek, sobotę o godz. 7.00 Serdecznie zapraszam dzieci z lampionami, młodzież, dorosłych.
Poniedziałek – wspomnienie Św. Mikołaja ,biskupa
Wtorek – wspomnienie Św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
Środa – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza św. o godz. 7.00 i 18.00. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy przeżywać 13 rocz. erygowania Parafii, 81. rocz. wysiedleń. Dzieci z kl. III otrzymają cudowny medalik.

Akcja Katolicka rozprowadza świece Caritas. Dochód przeznaczony będzie dla osób potrzebujących.

Młodzież KSM rozprowadza piękne kartki świąteczne, zachęcam do zakupu na ich działalność.

W przyszłą niedzielę organizowany jest kiermasz świąteczny przez KGW.

W przyszłą niedzielę będzie dodatkowa spowiedź św. od godz. 13.45 do 15.00.

Ofiarą do puszek wspieramy dziś Kościół na Wschodzie.

Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto Parafii i za każdy gest dobroci.

Życzę pięknego błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 05.12.2021