Ogłoszenia - 12.12.2021

III NIEDZIELA ADWENTU 12.12.2021

Bóg raduje się człowiekiem nawróconym, napełnionym miłością. Niech radość będzie obecna w naszej codzienności.

Roraty w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00, wtorek, czwartek, sobotę o godz. 7.00. Serdecznie zapraszam dzieci z lampionami, młodzież, dorosłych.

Serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy uczestniczyli w Uroczystości Niepokalanego Poczęcia.

Poniedziałek – wspomnienie Św. Łucji, dziewicy, męczennicy.
Wtorek – wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
Piątek - czcimy Boże Miłosierdzie. Nabożeństwo godz. 17.30. Korzystajmy z wielkiego Bożego Miłosierdzia.

Akcja Katolicka rozprowadza świece Caritas. Dochód przeznaczony będzie dla osób potrzebujących.

Młodzież KSM rozprowadza piękne kartki świąteczne, zachęcam do zakupu na ich działalność.

Są jeszcze kalendarze parafialne . Zachęcam. Piękny prezent dla osób, które mieszkają za granicą.

Dzisiaj organizowany jest kiermasz świąteczny przez KGW.

Dzisiaj będzie dodatkowa spowiedź św. od godz. 13.45-15.00.

W przyszłą niedzielę na Msze św. na godz. 15.00 zapraszam wszystkich chętnych Parafian aby pochylić się nad droga synodalną. Zachęcam także młodzież.

Młodzież będzie miała również spotkanie w sobotę o godz. 10.00 w salce.

Bóg zapłać za ofiary do puszek: Kościół na Wschodzie.

Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto Parafii i za każdy gest dobroci.

Życzę pięknego błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 12.12.2021