Ogłoszenia - 09.01.2022

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 9.01.2022

Bądźmy wierni łasce sakramentu chrztu świętego i dawajmy świadectwo, że jesteśmy uczniami Jezusa Chrystusa.

Serdeczne podziękowania, którzy wzięli udział w Akcji „Paczuszka dla Maluszka”.

Bóg zapłać za tak obfitą pomoc duchową i materialną dla misjonarzy w dniu Objawienia Pańskiego.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 zapraszam na spotkanie w ramach drogi synodalnej.

W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 będziemy gościć zespół Lipowianie. Serdecznie zapraszam.

Kalendarz liturgiczny:
Środa - po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Piątek – o godz. 17.30 różaniec z Różą św. Faustyny.

Kolęda:
Słotwina Dół od Państwa Sadlik - do Państwa Nykiel, oraz Osiedle Gwizdałówka - 11 stycznia (wtorek) godz. 18.00 Msza św. z Bożym błogosławieństwem w Nowym Roku
Słotwina koło Szkoły od Państwa Setla - do Państwa Stańczak - 13 stycznia (czwartek) godz. 18.00 Msza św. z Bożym błogosławieństwem w Nowym Roku

Życzę błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 09.01.2022