Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

19 marca czcimy w Kościele wielkiego człowieka, cichego bohatera Świętej Rodziny, wspaniałego Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny: Świętego Józefa. Tego dnia zostały odprawione w naszej parafii dwie msze święte, a w oprawę tej wieczornej szczególnie zaangażowali się członkowie Róży Św. Józefa oraz młodzież. Ksiądz Proboszcz Władysław rozdał również dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej książeczki do nabożeństwa.

Podczas ostatniego z objawień w Fatimie dzieci zobaczyły całą Świętą Rodzinę, ale to Józef, a nie Maryja, trzymał na swych rękach błogosławiącego całemu Światu małego Jezusa. Może to być dla nas, wierzących, znak na ogromną rolę Św. Józefa w niebie. Dlatego powinniśmy jak najwięcej modlić się do Boga za jego wstawiennictwem.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP