Ogłoszenia - 08.05.2022

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA 8.05.2022

MATKO KAPŁANÓW MÓDL SIĘ ZA NAMI.

Rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie.

Biały Tydzień dla Dzieci, które przyjęły po raz pierwszy Komunię Świętą.

Po nabożeństwie majowym Msza św. Serdecznie zapraszam.

Nabożeństwa Majowe ku czci Matki Bożej: w tygodniu o godz. 17.30. W niedzielę i święta o godz. 15.00

Msza św. w miesiącu maju rozpoczyna się zaraz po zakończeniu nabożeństwa Majowego. Zapraszam.

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
Piątek – Nabożeństwo Fatimskie, będziemy prosić o pokój na świecie. Kazania będzie głosił Wikariusz Generalny ks. dr Marek Studenski. Zapraszam całą Parafię.
Sobota – święto św. Macieja, apostoła. Spowiedź św. dla Młodzieży, która ma przyjąć sakrament Bierzmowania, świadków, Rodziny a także dla dzieci z kl.4 i ich Rodzin od godz. 9.00.

Rodzicom dzieci kl. III Bóg zapłać za zaangażowanie, za wysprzątanie Kościoła i za piękny wystrój.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary i każdy gest dobroci dobro. Błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 08.05.2022