Ogłoszenia - 29.05.2022

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 22.05.2022
BRAMO NIEBIESKA

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek - wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika, patrona diecezji. 17.30 nabożeństwo – modlimy się w intencji wszystkich, którzy troszczą się o Kapliczki.
Wtorek – święto Nawiedzenia NMP. Zakończenie nabożeństw majowych. Gromadzimy się przy kapliczce św. Jana Kantego u p. Stanisława Wandzla i w procesji przejdziemy do Kościoła (gdy nie będzie padać) -  serdecznie zapraszam.
Środa – wspomnienie św. Justyna, męczennika. Z racji Dnia Dziecka modlimy się w intencji wszystkich dzieci. Nabożeństwa czerwcowe będą po Mszy św.
Pierwszy Czwartek Miesiąca - Msza św. o godz. 7.00 i 20.30. Spowiedź św. od godz.20.00. Adoracja do godz.  20.30.
Pierwszy Piątek Miesiąca - Spowiedź św. od godz. 17.00. Nabożeństwo czerwcowe 17.30. Msza św. Odwiedziny chorych od godz. 8.00.
Pierwsza Sobota Miesiąca - 6.30 Godzinki ku czci Matki Bożej. Modlitwa o trzeźwość. Msza św. Odwiedziny chorych od godz. 8.00.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej, aby pogłębić wiarę.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary i każdy gest dobroci. Błogosławionego i pięknego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 29.05.2022