Ogłoszenia - 12.06.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 12.06.2022
Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu

Nabożeństwa ku czci NSPJ - po Mszy świętej, w niedzielę o godz. 15.00.

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek - wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, Nabożeństwo Fatimskie, godz. 17.30 – Różaniec, 18.00 Msza św. Serdecznie zapraszam. Młodzież będzie rozprowadzała świece na procesję.
Wtorek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Spowiedź przed Bożym Ciałem od poniedziałku do środy o godz. 17.30-18.00. Msza św. o godz. 8.30 z Procesją do 4 Ołtarzy. Po zakończeniu Procesji Msza św. Na procesję zapraszam wszystkich Parafian. Jest to publiczne świadectwo wiary. Trasa Procesji: I Ołtarz Kaplica przygotowuje Słotwina Dół, II Ołtarz Koło Szkoły - przygotowuje Poddzielec, III Ołtarz u Państwa Magiera - przygotowuje Bugaj, IV Ołtarz u Państwa Pawlus - przygotowuje Słotwina Góra. Zapraszam Strażaków, Koło Gospodyń, Panie niosące świece, Poczty Sztandarowe Sportowców, wszystkie Grupy działające w Parafii, Lektorów, Ministrantów, Młodzież. Udekorujmy okna naszych domów. Oktawa Bożego Ciała o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 10.30. Próba sypania kwiatów dla dziewczynek i dzwonienia dzwoneczkami dla chłopców wtorek godz. 18.00, środa po Mszy św. Próba dla dzieci z kl. III i IV w środę po Mszy św.
Piątek – wspomnienie św. Brata Alberta, modlimy się do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. spotkanie z Akcją Katolicką.

Przygotowujemy się do Odpustu ku czci NSPJ. Sumie Odpustowej będą przewodniczyć Księża Rodacy, Jubilaci.

W lipcu i sierpniu Mszy św. o godz. 15.00 nie będzie.

W najbliższą środę na obiekcie Gminnego Klubu Sportowego Radziechowy-Wieprz zostanie rozegrany mecz charytatywny KABARETY i GÓRALE kontra PRZYJACIELE WISEŁKI. W meczu tym wezmą udział polskie gwiazdy sportu i scen estradowych. Wydarzenie poprzedzi plenerowa Msza św. na terenie boiska, która rozpocznie się o godz. 16:30. Nie zabraknie też licznych atrakcji towarzyszących. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Więcej informacji na stronie internetowej GKS-u Radziechowy-Wieprz oraz na facebooku klubowym.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary i każdy gest dobroci. Błogosławionego i pięknego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 12.06.2022