Ogłoszenia - 11.09.2022

21 NIEDZIELA ZWYKŁA 11.09.2022
MATKO BOLESNA - MÓDL SIĘ ZA NAMI

Kalendarz liturgiczny:
Serdeczne Bóg zapłać KGW za przygotowanie Uroczystości Dożynkowych, piękny wystrój Kościoła, Rolnikom, Radnym, Strażakom, Sportowcom, Służbie Liturgicznej, Gościom i wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszach św. dziękczynnych.
Przeżywamy Tydzień Wychowania.
Wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 7.00 i o godz. 18.00 FATIMA, 17.30 Różaniec prowadzony przez Różę św. Jana Pawła II, serdecznie zapraszam do modlitwy o pokój na świecie.                                                                                                               Środa – święto Podwyższenia Krzyża Świętego, spotkanie z Rodzicami dzieci Komunijnych po Mszy św.
Czwartek – wspomnienie NMP Bolesnej.
Piątek – 17.30 oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Po Mszy św. spotkanie z Akcją Katolicką, zapraszam chętnych do tej wspólnoty.

W przyszłą niedzielę do puszek wspieramy Diecezjalne Radio Anioł Beskidów.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto parafialne i każdy gest dobroci.

Błogosławionego i pięknego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 11.09.2022