Ogłoszenia - 02.10.2022

27 NIEDZIELA ZWYKŁA - 02.10.2022
ŚW. SIOSTRO FAUSTYNO - MÓDL SIĘ ZA NAMI

Towarzystwo Brata Alberta składa Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

Kalendarz liturgiczny:
Wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
Środa – wspomnienie św. Faustyny, dziewicy
Pierwszy Czwartek Miesiąca - Msza św. o godz. 7.00 i 20.30. Adoracja od godz. 20.00-20.30 prowadzona przez KSM. Sakrament Pokuty od godz. 19.45. Zapraszam Młodzież szkół średnich, Młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania wraz z Rodzicami, Honorową Straż NSPJ i wszystkich, którzy pragną przeżyć świętą godzinę.
Pierwszy Piątek Miesiąca – wspomnienie NMP Różańcowej. Sakrament Pokuty od godz. 17.00. Godz. 17.30 nabożeństwo ku czci NSPJ. Msza św. Zapraszam dzieci z Rodzicami, Msza św. Szkolna.
Niedziela - Poświęcenie Różańców św. dla dzieci z kl. III godz. 10.30. W tym dniu będą rozprowadzane kremówki „ks. Miecia”. Dochód przeznaczony będzie na drzwi główne do kaplicy.

Różaniec św. w niedzielę o godz. 15.00, w tygodniu o godz. 17.30, zaś w Pierwszy Czwartek Miesiąca o godz. 20.00. Serdecznie zapraszam.

Na stronie internetowej Parafii umieszczone grupy, które w danym dniu prowadzą Różaniec św.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Nie ma miejsc wolnych na wyjazd na grób śp. + Ks. Mieczysława Grabowskiego.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto parafialne i każdy gest dobroci.

Błogosławionego i pięknego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 02.10.2022