Ogłoszenia - 27.11.2022

I NIEDZIELA ADWENTU 27.11.2022
ŚWIĘTY ANDRZEJU MÓDL SIĘ ZA NAMI

Akcja Katolicka rozprowadza świece Caritas. Dochód przeznaczony dla osób potrzebujących.

Młodzież rozprowadza kalendarze parafialne.

Roraty w poniedziałek, środa, piątek - godz. 18.00, wtorek, czwartek, sobota - godz. 7.00. Zachęcam dzieci aby przynosiły lampiony. Serdecznie zapraszam całą wspólnotę parafialną.

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z rodzicami kl. III.

Kalendarz liturgiczny:
Środa – święto św. Andrzeja
Pierwszy Czwartek Miesiąca - Roraty o godz. 7.00. Spowiedź św. w czasie nabożeństwa prowadzonego przez KSM. 20.30 Msza św. Zapraszam Młodzież Parafii, również tę, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania.
Pierwszy Piątek Miesiąca - Sakrament Pokuty od godz. 17.00. 17.30 nabożeństwo ku czci NSPJ. 18.00 Msza św. szkolna.
Pierwsza Sobota Miesiąca – 6.30 Godzinki ku czci Matki Bożej, modlitwa o trzeźwość. Msza św.
W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie z chłopcami kl. VIII z animatorem.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto parafialne i każdy gest dobroci. Błogosławionego i pięknego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 27.11.2022