Ogłoszenia - 25.12.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
BOŻE NARODZENIE 26.12.2022
ŚWIĘTA BOŻA RODZICIELKO MÓDL SIĘ ZA NAMI

Bóg zapłać Paniom: Małgosi, Marii, Kasi, Panom: Ryszardowi, Grzegorzowi, Janowi, Antoniemu, Młodzieży i Dzieciom za ubieranie choinek i przygotowanie dekoracji świątecznej. Panu Rafałowi za przywiezienie Choinek.

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – św. Szczepana. Msze św. o godz. 8.30, 10.30. 15.00 – poświęcenie owsa.
Wtorek - św. Jana apostoła i ewangelisty. Poświęcenie wina.
Środa – święto Świętych Młodzianków, męczenników.
Piątek – święto Świętej Rodziny. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. 18.00 Msza św. w intencji małżonków, którzy w tym roku zawarli sakrament małżeństwa oraz za Srebrnych i Złotych Jubilatów prosząc o Boże błogosławieństwo.
Sobota – Pożegnanie Starego Roku. Zapraszam na uroczyste nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne o godz. 15.00.
Niedziela – Bożej Rodzicielki. Modlitwa o pokój na świecie

Od Pasterki do Uroczystości Trzech Króli zachęcam do Akcji "Paczuszka dla Maluszka" (artykuły: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, mydła. Paczki składamy w Kaplicy pod choinką i zabieramy symboliczną bombkę wdzięczności.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Życzę pięknego, błogosławionego czasu w przeżywaniu Świąt Bożego Narodzenia Parafianom i Gościom.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 25.12.2022