Ogłoszenia - 26.02.2023

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 26.02.2023
KTÓRYŚ ZA NAS CIERPIAŁ RANY

Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwie w czterdziestogodzinnym.

Bóg zapłać za ofiary złożone na Turcję i Syrię.

Od 2 niedzieli Wielkiego Postu będą rozprowadzane przez Akcję Katolicką Paschaliki Wielkanocne. Dochód będzie przeznaczony na Caritas.

Kalendarz Liturgiczny:
Pierwszy Czwartek Miesiąca – Msza św. o godz. 7.00 i 20.30. Adoracja prowadzona przez KSM przy udziale Honorowej Straży NSPJ od godz. 20.00. Sakrament Pokuty od godz. 20.00. Zapraszam Młodzież i wszystkich chętnych.
Pierwszy Piątek Miesiąca - 17. 15 Droga Krzyżowa. Msza św. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian.
Pierwsza Sobota Miesiąca - święto św. Kazimierza, królewicza 6.30 - Godzinki ku czci Matki Bożej. Modlitwa o trzeżwość narodu. Msza św.

Księga Trzeźwości jest wystawiona.

Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym w niedzielę godz. 15.00.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Dzisiaj ofiarą do puszek możemy wspierać mieszkańców Ukrainy. Za wszystkie ofiary, również te które są przesyłane na konto Parafii za każdy gest dobroci składam Bóg zapłać.

Zapisy na XI Pieszą Pielgrzymkę do Łagiewnik od 26.02 do 02.04 przez internet.

Życzę pięknego, błogosławionego i owocnego przeżycia Wielkiego Postu

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 26.02.2023