Ogłoszenia - 12.03.2023

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 12.03.2023
KTÓRYŚ ZA NAS CIERPIAŁ RANY

Kalendarz Liturgiczny:
Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.15.
Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00.

Akcja Katolicka rozprowadza paschaliki do Niedzieli Palmowej. Dochód przeznacony jest na Caritas.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Zapraszam wszystkich Parafian do przeżycia Rekolekcji Świętych i Triduum Paschalnego, aby dobrze przygotować się do Świąt Wielkanocnych.

Dzień skupienia dla nauczycieli w Kościele św. Maksymiliana w Bielsku-Białej w Aleksandrowicach. Rozpoczęcie o godz. 18.30.

Duchową Adopcję dzieci nienarodzonych można będzie podjąć 25.03. na Mszy św. o godz. 18.00 w Uroczystość Zwiastowania. Chętnych do podjęcia adopcji serdecznie zapraszam do zgłoszenia się w zakrystii.

W piątek po Mszy św. spotkanie z Akcją Katolicką.

Dom Pomocy Społecznej w Żułowie oferuje miejsca dla kobiet. Dom przeznaczony jest dla kobiet niepełnosprawnych fizycznie w tym niewidomych i niedowidzących.  Zapewnia mieszkankom stałą, całodobową opiekę, pomoc pielęgniarską i lekarską oraz uczestnictwo w terapii zajęciowej. Szczegółowe informacje telefon (82) 577 55 86.

Za wszystkie ofiary, również te które są przesyłane na konto Parafii, za każdy gest dobroci składam Bóg zapłać.

Życzę pięknego, błogosławionego i owocnego przeżycia Wielkiego Postu.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 12.03.2023