Ogłoszenia - 29.05.2023

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO - 28.05.2023
ALLELUJA! ALLELUJA!

Kalendarz Liturgiczny:
Poniedziałek - święto NMP Matki Kościoła, Msza św o godz. 7.00 i 18.00, składka będzie przeznaczona na Dom samotnej Matki.
Wtorek – wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezbitera, męczennika. Patrona naszej diecezji.
Środa – święto Nawiedzenia NMP. W tym dniu kończymy nabożeństwa majowe. Msza św. będzie w intencji wszystkich rodzin, które opiekują się kapliczkami. Jak będzie pogoda będzie procesja od kapliczki z Poddzielca od Państwa Skoczylas.
Korzystajmy ze spowiedzi św. przygotowując się do Bożego Ciała.
Pierwszy Czwartek Miesiąca – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Z racji Dnia Dziecka będziemy modlić się za wszystkie dzieci w naszej Parafii. Msza św. o godz. 7.00 i 20.30. Sakrament Pokuty od godz. 20.00 w czasie adoracji prowadzonej przez KSM przy udziale Honorowej Straży NSPJ. Zapraszam wszystkich Parafian a szczególnie młodzież.
Pierwszy Piątek Miesiąca - spowiedź św. od godz. 17.00, nabożeństwo godz. 17.30 a następnie Msza św. Serdecznie zapraszam. Odwiedziny Chorych od godz. 8.00.
Pierwsza Sobota Miesiąca – godz. 6.30 Godzinki ku czci NMP, modlitwa o trzeźwość, Msza św., litania do NSPJ. Odwiedziny Chorych od godz. 8.00. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św.

Przygotowujemy się do Uroczystości Bożego Ciała (08.06).
I Ołtarz przy Kaplicy - przygotowuje Słotwina Dół, II Ołtarz Koło Szkoły - przygotowuje Poddzielec, III Ołtarz u Państwa Magiera - przygotowuje Bugaj, IV Ołtarz u Państwa Pawlus - przygotowuje Słotwina Góra. Rodzice pamiętają, aby przygotować dzwoneczki dla chłopców na procesję.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Za wszystkie ofiary, również te które są przesyłane na konto Parafii, za każdy gest dobroci składam Bóg zapłać.

Życzę pięknego, błogosławionego Tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 29.05.2023