Wyjątkowy czas w naszej parafii

W minioną niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 10:30 w naszym kościele parafialnym odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
12 dzieci po raz pierwszy przyjęło do swoich serc Pana Jezusa.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej pięknej uroczystości — rodzicom, księdzu proboszczowi, paniom  nauczycielkom oraz wszystkim zaangażowanym.

Wczoraj natomiast dzieci wraz z rodzicami, księdzem proboszczem oraz panią nauczyciel udały się na pielgrzymkę dziękczynną do Kalwarii Zebrzydowskiej.
Był to czas podziękowania za dar Eucharystii przed wizerunkiem Kalwaryjskiej Pani.
Nie zabrakło również okazji do zwiedzania i poznawania piękna tego wyjątkowego miejsca.

To były dwa niezwykle ważne i piękne wydarzenia, które na długo pozostaną w naszych sercach.

Dzieciom życzymy, aby Pan Jezus zawsze był obecny w ich życiu i prowadził je każdego dnia.

FOTORELACJA:

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Wyjątkowy czas w naszej parafii