Za nami pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie
- Szczegóły
- Kategoria: Wydarzenia
- Opublikowano: 14 maj 2026
Wczoraj o godz. 17:30 zgromadziliśmy się razem na modlitwie, rozpoczynając piękny czas spotkań z Matką Bożą Fatimską.
Przez kolejne miesiące — każdego 13 dnia miesiąca, od maja do października — będziemy wspólnie modlić się podczas nabożeństw prowadzonych przez naszego rodaka ks. Sławomira Pietraszko.
W maju różaniec poprowadziła Róża św. Józefa, która poniosła także figurę Matki Bożej.
Dziękujemy wszystkim za obecność i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne nabożeństwa.
FOTORELACJA:

