Za nami pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie

Wczoraj o godz. 17:30 zgromadziliśmy się razem na modlitwie, rozpoczynając piękny czas spotkań z Matką Bożą Fatimską.
Przez kolejne miesiące — każdego 13 dnia miesiąca, od maja do października — będziemy wspólnie modlić się podczas nabożeństw prowadzonych przez naszego rodaka ks. Sławomira Pietraszko.
W maju różaniec poprowadziła Róża św. Józefa, która poniosła także figurę Matki Bożej.

Dziękujemy wszystkim za obecność i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne nabożeństwa.

FOTORELACJA:

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Za nami pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie