Abyście wiernie wypełniali święte ślubowania

Jeśli Pan domu nie zbuduje,
Na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą”  (Ps. 127)

Słowa te zawierają podstawową prawdę, że każde dzieło należy rozpocząć przy pomocy Bożej. To 25 lat temu stanęli przed ołtarzem prosząc o błogosławieństwo na wspólną drogę: Andrzej i Dorota Podsiadło, Sławomir i Renata Jagosz oraz do grona Jubilatów w najbliższą niedzielę dołączy Jan i Ewa Binda.

Panu Janowi naszemu kościelnemu życzę  jeszcze większych jubileuszy w życiu małżeńskich i służbie w kościele. Msza Święta to jedna z najpiękniejszych form dziękczynienia Panu Bogu za przeżyte lata we dwoje i skuteczna modlitwa w Waszej intencji na kolejny etap wspólnego wędrowania.

Składam najserdeczniejsze życzenia oraz kieruje do Was  słowa Karola Wojtyły z poematu „Przed sklepem jubilera”:

Ciężar tych obrączek (które nosicie na swoich palcach)
… to nie ciężar metalu,
ale ciężar właściwy człowieka.
Każdego z was osobno
I razem obojga”. Niech Bóg będzie z Wami!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Abyście wiernie wypełniali święte ślubowania